دوربین های آنالوگ ارزان تر هستند و نصب و اجرای آن ها به سهولت انجام می گیرد

در این آموزش قصد داریم، اطلاعاتی را براي كساني كه قصد دارند، براي خود يك سيستم نظارت تصويري مدار بسته ايجاد كنند بیان کنیم، با ما همراه باشید.
استفاده از دوربین مداربسته، برای سیستم های محافظتی امری است، که در اماکن تجاری، مترو، رستوران ها، هتل ها و حتی منازل مسکونی بسیار پرکاربرد است. دوربین هایی که برای سیستم های محافظتی مداربسته به کار می روند، عموما به صورت دوربین های تحت شبکه و دوربین های آنالوگ می باشند.
دوربین های آنالوگ ارزان تر هستند و نصب و اجرای آن ها به سهولت انجام می گیرد، در سیستم های مداربسته با دوربین آنالوگ به دستگاه dvr نیازمندیم. دوربین های تحت شبکه، از طریق کابل های شبکه با کامپیوترها تبادل اطلاعات انجام می دهند و انواع جدیدتر آن ها، با تکنولوژی بی سیم کار می کنند و در این سیستم ها به دستگاه dvr نیازی نیست.
معمولا انتخاب دوربین ها بر اساس، مکان مورد استفاده و میزان تردد محل مربوطه انجام می گیرد. بهتر است که، برای انتخاب نوع دوربین از کارشناسان خبره ما کمک بگیرید.
در هنگام نصب چند دوربین در یک محل، باید به محل قرار گیری دوربین ها بسیار دقت نمود، چرا که صرفه جویی در مصرف کابل های مصرفی امر مهمی است.
اگر قصد نصب دوربین های آنالوگ را دارید، به تعداد کابل های مورد نیاز دقت کنید. معمولا دروبین های آنالوگ حداقل به دو کابل نیاز دارند. برای هر دوربین آنالوگ باید یک کابل کواکسیال داشته باشد. دوربين آنالوگ از طريق كابل كواكسيال، اطلاعات خود را به dvr مركزي ارسال مي كند. برای هر دوربین آنالوگ این کابل باید به dvr متصل باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *