دوربین مخفی به دلیل کوچک بودن از رایج ترین دوربین های مخفی می باشند.

دوربین مخفی علاوه بر دوربین های مینیاتوری برای مکان هایی است که به دید نامحسوس احتیاج داشته باشند، به همین دلیل مدل های متفاوتی از این دوربین ها برای مصارف مختلف طراحی و ساخته شده است.

دوربین مخفی به دلیل کوچک بودن رایج تریج ترین دوربین های مخفی می باشند همچنین دوربین های مخفی را می توانیم به دلیل اشغال فضای کم برای نصب و کوچک بودن آن در بسیاری از وسایل جانمایی کنیم. البته باید به این موضوع اشاره کرد که سیم کشی این دوربین ها متفاوت بوده و مستلزم دقت بالایی می باشد.

انواع دوربین های مینیاتوری

1- دوربین های مینیاتوری بیسیم: اندازه این نوع دوربین ها از دوربین های عادی بزرگتر است. قابلیت این گونه دوربین ها به گونه ای است که بدون اتصال به سیم، تصاویر را به گیرنده ارسال می کند.

2- دوربین های مینیاتوری بیسیم: اندازه این نوع دوربین ها از دوربین های عادی بزرگتر است. قابلیت این گونه دوربین ها به گونه ای است که بدون اتصال به سیم، تصاویر را به گیرنده ارسال می کند.

3- دوربین های دتکتوری: ظاهر این گونه دوربین ها شبیه به دتکتورها یا همان سنسور های ضد سرقت یا اطفاء حریق می باشد.

4- دوربین های اینه ای: در ساخت این دوربین ها از اینه ی یک طرفه استفاده شده است که ظاهر آن مانند آینه دیده می شود. محل نصب این دوربین ها باید به دور از تابش مستقیم خورشید باشد.

5- دوربین های هالوژنی: این دوربین ها دارای ظاهری شبیه به لامپ های هالوژن است.

6- دوربین های پین هول: رایج ترین دوربین مینیاتوری است که محدودیتی برای نصب این دوربین وجود ندارد. این دوربین در دو نوع ثابت و قابل حمل وجود دارد که ثابت این نوع دوربین باقیمت بالاتری به فروش میرسد. پین هول به معنی سوراخ کوچک است و منظور لنزهای این نوع دوربین ها می باشد، زیرا به گونه ای ساخته شده اند که بتوانید از یک سوراخ یا حفره کوچک تصویر را مشاهده کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *