بهترین دوربین مداربسته، دوربینی است که نیازهای افراد را برطرف سازد

بهترین دوربین مداربسته دوربینی است که امنیت محل سکونت افراد را فراهم میسازد. با پیشرفت تکنولوژی به کارگیری تجهیزات  امنیتی در منازل بسیار پرکاربرد شده است. دوربین های مداربسته یکی از تجهیزاتی است که امنیت محیط را افزایش می دهد.

دوربین های مداربسته انواع متفاوتی را شامل می شوند و هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند، تنوع بهترین دوربین  مداربسته موجب می شود که انتخاب آن ها دشوار گردد، اما آشنایی با ویژگی های هرکدام انتخاب را برای ما ساده تر خواهد کرد.

مهم ترین ویژگی هایی که یک دوربین مداربسته باید دارا باشد

تشخیص حرکت

دوربین مداربسته ای که قابلیت تشخیص حرکت را دارا است، و در هنگام مشاهده حرکت شما را با خبر می سازند و شما می توانید محیط را مورد بررسی قرار دهید.

میدان دید

این که دوربین مداربسته چه زوایایی را تحت پوشش قرار می دهد بسیار مهم است. میدان دید بسیار مهم است، چرا که تعداد دوربین های مورد نیاز را برای منطقه مورد نظر تعیین می کند.

صدا

صدا یکی از قابلیت های مهم دوربین مداربسته است. چرا که برخی از دوربین ها از طریق  میکروفون و برخی از طریق بلندگو صدا را دریافت می کنند و برخی هم از هر دو روش صدای محیط را دریافت می کنند.

رزولوشن

رزولوشن کیفیت و وضوح تصاویر را بیان می کند. رزولوشن در هنکام تشخیص چهره بسیار کمک کننده خواهد بود. بنابراین برای دوربین های منازل خانگی رزولوشن بالا کارایی بسیار بالایی دارد.

دوربین های بدون سیم

دوربین های بدون سیم قابلیت بسیار زیادی دارند. چرا که دیگر امکان قطع کردن سیم های دوربین وجود ندارد.

دید در شب

بیشتر سرقت های منازل بیشتر در شب انجام می گیرد. قابلیت دید در شب دوربین های مداربسته وفاصله ای که این دوربین ها از این قابلیت خود بهره می برند بسیار مهم است.

قابلیت حرکت

دوربین هایی که قابلیت حرکت دارند، به صورت همه جانبه محیط را پوشش می دهند در حالی که دوربین های ایستا برای بررسی مناطق مخصوصی نصب می شود.

هزینه

شاید از دید بسیاری از افراد هزینه مهم ترین عامل در انتخاب دوربین مداربسته باشد. چرا که دوربین هایی که تمام قابلیت های بالا را داشته باشد از  قیمت بالایی ممکن است  برخوردار باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *